Za účelem zlepšení našich webových stránek využíváme soubory cookies, mimo jiné pro tvorby statistik a hodnocení návštěvnosti. Používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Více informací o jejich zpracování zde.

PROFIL SPOLEČNOSTI DRV LEGAL

DRV LEGAL ZALOŽILI V ROCE 2012 TŘI SPOLEČNÍCI DUŠAN DVOŘÁK, TOMÁŠ RADA A DAVID VANÍČEK, KTEŘÍ DŘÍVE JAKO ADVOKÁTI DLOUHODOBĚ SPOLUPRACOVALI V DSB LAWYERS


Poskytujeme komplexní a profesionální právní služby ve všech oblastech práva s důrazem kladeným na právní aspekty podnikání se specializací na obchodní právo, akvizice, private equity, vstupy investorů, korporační otázky (fúze, změny kapitálu, akcionářské dohody, exitové scénáře, řešení deadlock atp.), insolvenční právo, nemovitosti, pracovní a finanční právo. Náš tým má rozsáhlé zkušenosti s prováděním due diligence akvizičních targetů.

Partneři mají bohaté zkušenosti s vnitrostátním i mezinárodním podnikatelským prostředím, jako např. s přeshraničními akvizicemi, fúzemi a transakcemi včetně zastupování investorů, insolvenčních správců i věřitelů v největších insolvenčních řízeních, díky čemuž může náš tým poskytovat právní služby na vysoce kvalifikované úrovni.

Způsob fungování kanceláře umožňuje rychlou dynamiku a rozvoj právních služeb s pružností, která často chybí velkým, nadnárodním advokátním kancelářím. K problémům našich klientů přistupujeme zásadně individuálně a takovým způsobem, aby v cestě za žádanou službou nestála zbytečná administrativní změť a nebyli tak kráceni o svůj drahocenný čas a finance.

Naše kancelář se též specializuje se na právní poradenství v německém obchodním právu v českém jazyce. Pro české klienty naši partneři hovořící plynně česky řeší například právní otázky spojené s akvizicemi německých společností (letter of intent, due diligence, smlouvy o převedení majetkových účastí, smlouvy o převedení majetku společnosti [asset deal]), smlouvy s německými obchodními partnery, právní otázky spojené se smluvními partnery v insolvenci, zastupování ve sporech podle německého práva a úpravu smluvních podmínek včetně všeobecných obchodních podmínek. Dále se zabývají německým pracovním právem, a to jak smluvními závazky, tak jednání s odbory a sporovou agendou.

© DRV LEGAL 2017design by TOPVIEW